Nasza firma działając w branży security od 1989 nie mogła liczyć na dostawy zaawansowanego sprzętu od wielu importerów jak to jest możliwe teraz. Dlatego musieliśmy zacząć zdobywać kontakty w świecie i zdobywaliśmy je przez te wszystkie lata.

Branża bezpieczeństwa a zwłaszcza inwigilacja i kontrinwigilacja jest branżą bardzo specyficzną. Dostęp do najbardziej zaawansowanego sprzętu był zawsze reglamentowany i tylko kontakty nabyte przez lata pozwalają mieć do niego dostęp a nabyta wiedza pozwala na skuteczne jego konfigurowanie i użytkowanie.  Projektujemy bezpieczne pomieszczenia i budynki, piszemy plany ochrony uzgadniane z Policją, tworzymy systemy uwzględniające wszystkie aspekty zagrożeń .

Działając na rynku wojskowym i cywilnym dla sektora bezpieczeństwa uzyskaliśmy możliwości importu kontraktowego najwyższej jakości sprzętu z zakresu inwigilacji , kontrinwigilacji , ochronnego, narzędzi specjalnych, uzbrojenia elektrycznego, szyfrowania , ochrony poufności rozmów telefonicznych gsm  i wiele innych produktów.  

Nasza firma jest w stanie realizować importy pośrednie dla podmiotów koncesjonowanych także sprzętu obrotu specjalnego  takich jak uzbrojenie wojskowe, systemy wykrywania i dezaktywacji ładunków wybuchowych , systemy uzbrojenia i radarowe lotnicze, drony  itp.  Dysponujemy też zagranicznymi ofertami używanego koncesjonowanego sprzętu wojskowego.

Możemy realizować produkcję urządzeń specjalnych według nowatorskich rozwiązań ze wsparciem najlepszych polskich inżynierów- z którymi jak najchętniej współpracujemy.  Nie każdy produkt trzeba importować . W dzisiejszych czasach Polska dogania powoli techniki zachodu w niektórych aspektach.

Dzięki olbrzymiej sieci naszych partnerów na świecie jesteśmy też w stanie realizować importy zaawansowanego technicznie sprzętu z innych branż. Zajmuje się tym oddział firmy zajmujący się cywilnym importem kontraktowym. 

Więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo pod linkiem:

www.123import.pl

Zapraszamy do współpracy importowej i eksportowej w każdym zakresie.