Telewizja przemysłowa to telewizja ochronna wykorzystywana w bardzo wielu zastosowaniach nie tylko przemysłowych.  Rejestracja obrazu i przesył obrazu na odległość daje możliwość znaczącego wsparcia dowodowo-dokumentacyjnego we wszystkich wcześniej i później opisanych systemach. Obraz z takich systemów jest w dzisiejszych czasach wsparciem dla alarmów, ochrony fizycznej, ochrony pojazdów i wielu innych dziedzin. Posiadamy też nowy zintegrowany system wizyjno-alarmowy.

Nasze systemy telewizyjne wykorzystują zawsze najwyższego poziomu urządzenia. Współpracujemy z bezpośrednimi producentami w Azji i Europy, którzy na bieżąco informują nas o nowych modelach sprzętowych.  Nie budujemy jak większość naszej konkurencji z urządzeń muzealnych, które leżały na półkach w magazynach kilka sezonów aż staniały. My wiemy , że technologia ucieka i  zaraz po wyprodukowaniu już jest stara.  Jakość w telewizji dozorowej ma największe znaczenie. Nie można tu oszczędzać na jakości kamer bo tania kamera o słabym przetworniku nie da klientowi potrzebnego rezultatu. Kiedy kamery nie posiadają mocnej elektroniki , dobrych obiektywów, funkcji redukujących złe warunki oświetlenia (nocne widzenie) i pogody -  to przez budowanie takich oszczędnych systemów Policja nie potrafi rozpoznać twarzy sprawcy i uznaje systemy kamerowe masowo za nieprzydatne. 

Pomimo tego, że nasze systemy są nowe i najwyższej jakości nasze ceny nie są dużo wyższe, bowiem nasz sprzęt omija wszelkich pośredników.

Oczywiście na życzenie klientów jesteśmy w stanie pozyskać sprzęt o gwarantowanej najniższej cenie.