Jesteśmy bardzo elastyczni w swojej branży - możemy wykonać każde zadanie nawet bardzo nietypowe. Jeśli jest Państwu potrzebna specjalna usługa albo sprzęt to jesteśmy w stanie sprowadzić, pozyskać albo skonstruować właściwe rozwiązanie z każdej pokrewnej nam dziedziny.

Pozyskujemy sprzęt i technologię tam gdzie robią to tanio i dobrze.

Samochody specjalne,  inteligentne budynki, sonary, techniki radarowe, techniki łączności, kryptografia, dekodowanie, aktywne systemy bezpieczeństwa, globalny nadzór, analityka, wdrożenia nowych patentów, produkcja OEM …  to i wiele więcej jest u nas możliwe!

Współpracujemy w tym zakresie z zespołami firm inżynierskich zwłaszcza z Polski, Niemiec, Danii i Holandii, ale możemy zawsze szukać szerszej współpracy jeśli zadanie tego wymaga.  Dla wielkich realizacji pracujemy w konsorcjach – jesteśmy otwarci na taką współpracę od wielu lat. Szczególnie chętnie współpracujemy z małymi agencjami ochrony.

Realizujemy też projekty informatyczne przez naszych informatyków, ale jeśli trzeba z zaangażowaniem partnerów z Indii. Jeśli Państwa firma chce coś nadzorować niezależnie co to jest, czy obiekt czy maszyna, my możemy zbudować do tego informatyczny system nadzoru.

Nasza firma współpracuje też z instytucjami finansującymi zakupy czy realizacje dla naszych klientów, przez to oferujemy leasing wielu zaawansowanych urządzeń i sprzętu. Możliwe są w tej formie dostawy np. używanych bankowozów w formie leasingu,  sprzętu do wykrywania podsłuchów i wielu innych produktów. 

Dużo innych usług importowych naszej firmy jest opisane na stronie www.123import.pl  - serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w każdej sprawie. Zapewniamy wsparcie, tajemnicę handlową  oraz lojalność wobec naszych klientów.