W ochronie pojazdów i ich pozycjonowaniu logistycznym ,działamy w specyficzny odróżniający nas od konkurencji sposób.  Nie stosujemy jednego systemu, który stosunkowo łatwo złodziejowi wyeliminować . My dostosowujemy się do sytuacji, stosujemy różnorakie systemy. Nasze systemy są oparte na nowatorskich rozwiązaniach których ciągle poszukujemy na całym świecie.  Jeden z naszych systemów potrafi działać kilka lat bez zasilania, inny nie daje się zagłuszyć przez złodziejskie narzędzia i dlatego jesteśmy skuteczni.

Oczywiście większość naszych systemów opiera się na standardach GPS – są one oczywiście stale najwygodniejsze w użytkowaniu zwłaszcza jeśli chodzi o systemy logistyki floty pojazdów. Dostarczamy naszym klientom urządzenia dzięki którym we własnym biurze mogą monitorować przemieszczanie się swoich pojazdów ( nadzór nad flotą).  Nasze urządzenia różnią się jednak od konkurencyjnych wyglądem i tym , że nie posiadają anten – dzięki temu są o wiele trudniejsze do wykrycia przez złodziei. Nasze urządzenia są bardziej niejawne – dzięki temu nawet jeśli kierowca jest w zmowie z przestępcami mają duży problem z unieszkodliwieniem naszych urządzeń.  Nasze urządzenia są na tyle małe i posiadają własne zasilanie , że mogą być umieszczone ( ukryte )  w towarze – co jeszcze bardziej zaskoczy sprawców jeśli przeładują towar.

Na życzenie klientów oczywiście posiadamy tanie urządzenia standardowe , zapewniające podstawową ochronę pojazdów i towarów. Informujemy też , że posiadamy ekstremalne wersje urządzeń do pojazdów jak quady, skutery wodne, motocykle, skutery, skutery śnieżne, maszyny budowlane, maszyny inne  itp. Jak też miniaturowe urządzenia do pozycjonowania ptaków, zwierząt, dzieci, przedmiotów. 

Jesteśmy w stanie przygotować wersje całkowicie specyficzne dedykowane do urządzeń nietypowych.