Firmy grupy LARUM zajmują się ochroną fizyczną obiektów od 1989 roku wykazując się najwyższą skutecznością. Selekcja wykonywane przez służy kontroli wewnętrznej  i szkolenie kadr powoduje sytuację iż jesteśmy pewni skuteczności swojego personelu.  Ludzie są najważniejsi w ochronie to oni powodują że ochrona jest skuteczna albo nie. Nasi ludzie posiadają najwyższy znak jakości. 

Każdy pracownik który pracuje w określonym typie ochrony jest do niej indywidualnie predysponowany i szkolony.

Ochrona obiektów przemysłowych –  wymaga pracowników o dużej systematyce i samodyscyplinie. Pracownicy są szkoleni z zagadnień związanych ze specyfiką obiektu, zagrożeń BHP i innych czynników które są niezbędne na tym obiekcie. Bardzo wiele obiektów przemysłowych wymaga pracowników licencjonowanych – jesteśmy w krótkim czasie dla każdego obiektu wyszkolić personel z którego zleceniodawca będzie zadowolony. Zleceniodawcy współuczestniczą w procesie rekrutacyjnym naszego personelu.

Ochrona obiektów biurowych – wymaga pracowników, którzy oprócz wysokich walorów zawodowych są także wizytówką zleceniodawcy. Do tego pionu staramy się o personel mający predyspozycje do współpracy i dobrego kontaktu z ludźmi. Nasz personel posiada co najmniej podstawowe umiejętności komunikacji w językach obcych, potrafią zachowywać się zgodnie z zasadami savuar vivru, panują nad stresem. We współpracy ze zleceniodawcą uczą się obsługi recepcyjnej czy innych potrzebnych w pracy przy biurze umiejętności. 

Do innych typów obiektów również staramy się dostosować rekrutację.

Współpracujemy też z wieloma agencjami ochrony na terenie kraju, co zapewnia nam nieograniczony zasięg działania i skuteczność przy odzyskiwaniu jachtów i pojazdów w systemach monitoringu GPS.

Dla naszych pracowników ochrony fizycznej dostarczamy najwyższej jakości sprzęt wspomagający ochronę . Jest to jeden z naszych najwyższych atutów.  Nasi pracownicy posiadają i potrafią używać paralizatorów elektrycznych dalekiego zasięgu, prostych urządzeń kontrinwigilacji, sprzętu ochronnego, noktowizyjnego i wielu innych w zależności od specyfiki chronionego obszaru.

Ponieważ nasza firma sama wykonuje i konserwuje systemy ochrony elektronicznej jest nam łatwo szkolić personel w zakresie obsługi takiego sprzętu jak systemy kamerowe, alarmowe , czy kontroli dostępu.

Do instalacji używamy tylko najwyższej jakości urządzeń . Stosujemy metodykę ochronną oraz dokumentację według wzorów europejskich. Jesteśmy reasekurowani przez towarzystwa ubezpieczeniowe  co dodatkowo zabezpiecza Państwa przed skutkami ewentualnych wydarzeń.

W umowie gwarantujemy pełną odpowiedzialność za powierzone mienie.

Nasz personel jest szkolony w zakresie praktyki ochronnej i prawnej. Prawie wszyscy pracownicy ochrony to ludzie doświadczeni w pracy, sprawni fizycznie i inteligentni. Zwykle uprawiają sporty walki, co jest dotowane przez naszą agencję. Szefostwo naszej firmy nie izoluje się od klienta, prawie zawsze i o każdej godzinie możliwy jest kontakt z osobami decyzyjnymi. Także wszelkie uzgodnienia w zakresie koncepcji systemów i uzgodnień merytorycznych nigdy nie są przeprowadzane przez handlowców lecz dyrekcję firmy. Dzięki temu bezpośredniemu kontaktowi wiecie Państwo, kto jest bezpośrednio odpowiedzialny za Wasze bezpieczeństwo.

W związku z powyższym kierujemy do Państwa naszą ofertę w zakresie monitorowania i ochrony fizycznej ze wspomaganiem elektronicznym.

Usługi nasze polegają na:

  • Stałym nadzorze obiektów poprzez monitorowanie sygnałów alarmowych
  • wykonywaniu okresowych patroli
  • podjęciu interwencji i zabezpieczeniu obiektu po próbie włamania do chwili przekazania mienia właścicielowi lub osobom przez niego wyznaczonym
  • Nowość - od 1 listopada 2004 roku oferujemy także możliwość zdalnej ochrony wizyjnej
  • monitorujemy  samochody, jachty, transport, pozycję osób, np. dzieci
  • posiadamy systemy przywołania pomocy dla ludzi starszych lub chorych
  • wykonujemy projekty i instalujemy wszystkie systemy związane z ochroną mienia