To zespół kompletnych technicznych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa, począwszy od doradztwa  eksperckiego  w wyborze odpowiedniego systemu zabezpieczeń mechaniczno-elektronicznych, poprzez projektowanie, instalację, utrzymanie, optymalizację, audyt, kontrolę, aż do 24-godzinnego nadzoru i interwencji alarmowej. 

Nowoczesne systemy zabezpieczeń technicznych, jak również postęp techniki spowodował spadek kosztów, co pozwoliło opracować tanie systemy dla rynku cywilnego, aby zainstalować odpowiednie systemy ochrony do domów i przestrzeni życia. Drogie dawniej systemy  bezpieczeństwa są dostępne dla wszystkich.  

Nasza firma dzięki olbrzymiemu doświadczeniu zdobytemu od 1989 roku na rynku wojskowym i przemysłowym jest w stanie występować na dzisiejszym rynku jako ekspert w zakresie systemów technicznej ochrony mienia.  Jako bezpośredni importer jesteśmy w stanie dostarczyć profesjonalny system bezpieczeństwa w najlepszych i konkurencyjnych cenach.

Nasze usługi w zakresie technicznej ochrony mienia obejmują wszelkie niezbędne dla danego obiektu lub sytuacji czynniki tworzące zespół systemu bezpieczeństwa Są to między innymi:

  • Współpraca architektoniczna przy konstrukcji bezpiecznego budynku i architektury otoczenia
  • Współpraca budowlana w zakresie tworzenia bezpiecznego budynku jak : dostawy specjalnych materiałów budowlanych, systemy zbrojeń,  drzwi, okien, zamków, skarbców, azyli  itp.
  • Tworzenie planów ochrony osób i mienia oraz  przyszłej kontrinwigilacji.
  • Projektowanie i realizacja wszystkich systemów telewizyjnych i teletechnicznych.
  • Projektowanie i realizacja systemów sygnalizacji włamania i napadu, kontroli dostępu, telewizji przemysłowej, sygnalizacji pożaru i zagrożeń , monitoringu zdalnego.
  • Realizacja ochrony fizycznej i monitoringu zdalnego.
  • Konserwacje systemów bezpieczeństwa i technicznych w obiekcie.
  • Jeśli sytuacja tego wymaga – pełna bezpieczna administracja gospodarcza obiektu  - realizowana przez selekcjonowany personel z odpowiednimi uprawnieniami i licencjami.
  • Ochrona kontrinwigilacyjna i usługi wspierające.

Nasza firma jest w stanie podjąć się prawie każdej realizacji na terenie Polski zapewniając kompleksową realizację problemu technicznej ochrony mienia w jak najszerszym spectrum.