To zespół zintegrowanych czynności zmierzających do zapobieżenia wyciekowi informacji poprzez źródła elektroniczne i osobowe w instytucji ( ale nie tylko). Takimi działaniami anty-inwigilacyjnymi często są obejmowane osoby publiczne. 

Nasza firma zajmuje się od wielu lat dostarczaniem najwyższej jakości  sprzętu kontrinwigilacyjnego produkowanego przez najlepszych światowych producentów.Nasz sprzęt jest bezpośrednio przez nas importowany z takich krajów jak Izrael, Rosja, USA, Tajwan, Niemcy, Szwecja. Sprzęt ten to zarówno urządzenia techniczne ( elektroniczne i mechaniczne) jak i specjalistyczne oprogramowanie kryptograficzne i inne zabezpieczające komputery . Dzięki specjalnym tworzywom, ekranom, filtrom i emiterom budujemy też tzw. bezpieczne pomieszczenia – czyli pokoje lub obszary w których dokonanie podsłuchu czy nagrania nie jest możliwe. Dostarczamy też przenośne urządzenia zabezpieczające osoby przed podsłuchem czy nagraniem – zarówno aktywne jak i pasywne.

Staramy się by cały czas posiadać najnowsze oferty – zabezpieczające przed coraz nowszą technologią inwigilacyjną. Śledzimy światowe osiągnięcia w zakresie tych technik i często stosujemy nowatorskie rozwiązania.  Dzięki naszej siatce współpracowników jesteśmy w stanie realizować zadania kontrinwigilacyjne także w różnych miejscach na świecie.

Wspieramy też firmy zajmujące się kontrinwigilacją w zakresie wprowadzania procedur bezpieczeństwa dla obiektów – piszemy lub wspieramy tworzenie planów ochrony w zakresie anty-inwigilacji jak i kompleksowe plany ochrony obiektów uzgadniane z Policją.

W działaniu jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do sytuacji i potrzeb naszych klientów.

Oferty specjalne są przesyłane indywidualnie po wykonaniu wstępnych założeń projektowych.