Firma Larum jest jedną z najstarszych w Polsce firm instalacji niskonapięciowych . Od 1989 roku nasi specjaliści montują tylko najwyższej jakości systemy alarmowe i telewizji przemysłowej. Przez lata nasza działalność była rozwijana. Wokół naszej firmy powstała olbrzymia rzesza wyszkolonych przez nas i nadal z nami współpracujących ekspertów. 

Naszą domeną jest zapewnianie bezpieczeństwa w każdej dziedzinie. Od wielu lat (ponad  10ciu)jako bezpośredni importer oferujemy najlepsze światowe produkty zabezpieczenia łączności i poufności informacji.  Naszymi dostawcami sprzętu ze świata są najlepsze fabryki i firmy inżynierskie budujące innowacyjne urządzenia bezpieczeństwa – oczywiście są wśród naszych dostawców także firmy polskie.  Dzięki temu , że jesteśmy importerem większości oferowanego przez nas sprzętu jesteśmy w stanie sprzedawać najwyższej jakości sprzęt po umiarkowanych i rozsądnych cenach. Negocjujemy dla naszych klientów u producentów jak najlepsze warunki gwarancji .  Jednocześnie nasza firma nigdy nie uległa trendowi zaniżania cen, w czym specjalizują się niestety największe polskie agencje ochrony.  My proponujemy klientom najwyższej jakości w 100 % niezawodne zabezpieczenia elektroniczne i zmuszamy także te wielkie agencje ochrony do lepszej pracy.  Nasze systemy kontrolują  pracę ochrony.  Dla naszych klientów negocjujemy najlepsze oferty ochrony dostosowane do ich lokalizacji. To my prowadzimy badania rynku, sprawdzamy czasy dojazdu , statystyki – wszystko po to by wybrać najlepszego partnera realizującego ochronę i reakcję fizyczną. Ma to szczególne znaczenie przy wyborze i współdziałaniu firm współpracujących dla ochrony  obiektów ruchomych takich jak samochody, motocykle , jachty – w przypadku których czas interwencji ma najwyższe znaczenie.  Nasza firma jest także koncesjonowaną agencją ochrony , więc w niektórych obszarach sami świadczymy usługi ochrony ( o ile jest to z korzyścią  dla klienta)

Firma Larum działa wyjątkowo i specyficznie ,każdy nasz system realizowany jest indywidualnie – nigdy według przyjętego w większości firm ”szablonu” . Cały czas wykorzystujemy nowe pomysły i często zmieniamy sprzęt.  Integrujemy różne systemy bezpieczeństwa tworząc globalne systemy ochrony uwzględniające wiele aspektów różnych zagrożeń. Nasi klienci stają się w filozofii naszej firmy naszym najwyższym dobrem, którego staramy się chronić.

Mamy rozpoznanie środków i sposobów włamań .  Nasze systemy jako być może jedyne w Polsce są odporne na specjalistyczne urządzenia i sposoby włamań.  Jesteśmy w stanie udowodnić praktycznym  testem ,  że tanie systemy proponowane przez wielkie agencje ochrony nie dają pełnej skutecznej ochrony. Biorąc pod uwagę dostępność i cenę  sprzętu do włamań  można powiedzieć , że ONI oferują tylko pseudo ochronę.

Oto podstawowe zalety naszej firmy:

  • doświadczenie 
  • 100-procentowa skuteczność od 1989 roku
  • własny import produktów
  • rozsądne ceny & własny serwis
  • system kontroli ochrony
  • analizy rynku
  • rozpoznanie sprzętu włamań
  • brak szablonowości
  • profesjonalizm
  • bezprzewodowość  ( jeśli trzeba)

Jeśli to nie wystarczy – my chętnie uczymy się dalej